Phone: + 48 58 67 67 163     Email: sekretariat@agro-fish.pl

Obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Do składania swoich aplikacji zapraszamy również Panie!

WYMAGANIA:

* umiejętność szybkiego uczenia się

* uważność i umiejętność pracy pod presją czasu

* sprawność manualna  i dokładność

* umiejętność pracy w zespole

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

* obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

* przestrzeganie jakości wytwarzanych produktów według norm określonych w zakładzie

* realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planie produkcyjnym

* odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.

Zatrudnienie OD ZARAZ na pełny etat w systemie zmianowym.

Po okresie próbnym, GWARANTUJEMY UMOWĘ O PRACĘ na czas określony.

 Ponadto, istnieje możliwość całkowicie

BEZPŁATNEGO ZAKWATEROWANIA na terenie Zakładu w Kartoszynie.

Prosimy o dodanie na CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.  Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

KONTAKT : Ewelina Damps,  sekretariat@agro-fish.pl,

tel (058) 676-71-63 wewn. 21

ELEKTRYK / ELEKTROMECHANIK

WYMAGANIA:

* świadectwo kwalifikacji zawodowej (Grupa SEP do 1 Kv)

* odpowiedzialność i umiejętność analitycznego myślenia

* dokładność , rzetelność

* dyspozycyjność

* bieżące naprawy oraz modernizacja instalacji elektrycznej, maszyn i urządzeń

* przeglądy i utrzymanie maszyn w ruchu, konserwacja maszyn

* odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzeganie przepisów ppoż.